Aktuality:

13. SPORTOVNÍ HRY - MEMORIÁL ZLATY SVOBODOVÉ

Již 13. sportovních her dětí z mateřských škol se 22. května zúčastnilo 15 družstev ze všech mateřských škol Prahy 11. Celkem 150 chlapců a děvčat soutěžilo v pěti disciplínách, které trénují po celý rok se svými učitelkami v rámci projektu MČ Prahy 11 Atletika pro děti. Pravidelnou sportovní akci organizuje Mateřská škola Jažlovická ve spolupráci se Základní školou Donovalská, za podpory MČ Praha 11. Letošní rok zvítězily děti z Mateřské školy Markušova, druhé místo patří dětem z Mateřské školy Hrabákova a třetí místo dětem z Mateřské školy Jažlovická.

Na závěr byly děti za své sportovní výkony oceněny medailemi, diplomy a tři nejúspěšnější družstva převzala pohár z rukou pana starosty Jiřího Dohnala, místostarosty Ing. Martina Sedekeho a radní pro školství Mgr. Zuzany Ujhelyiové.