Aktuality:

Projekt mezigeneračního sbližování - Duhový tandem

DUHOVÝ TANDEM – PROJEKT MEZIGENERAČNÍHO SBLIŽOVÁNÍ

Naše mateřská škola se zapojila do projektu „Babi, dědo, máme si co říci!“
Tento projekt je realizován v letech 2019 – 2020 a jedná se o spolupráci Mateřské školy Jažlovická a Domu seniorů Janouchova. Děti budou docházet do DS Janouchova, kde se seniory ve společných tvořivých dílničkách budou tvořit výzdobu k různým příležitostem – Velikonoce, jarní období, podzim, zima, Vánoce. Mateřská škola obdrží od Duhového tandemu výtvarný materiál potřebný k tvoření.

Děti se také čtyřikrát účastní společného hudebního představení nebo divadelního představení, které se bude konat také v DS Janouchova.

V červnu 2019 a 2020 se nejstarší děti z mateřské školy zúčastní společně se svými prarodiči a seniory z DS Janouchova pěšího výletu za památkami Prahy.

V říjnu 2019 a 2020 ke dni oslav Dne seniorů proběhne za účasti dětí, rodičů, prarodičů a seniorů v DS zábavné odpoledne plné aktivit.