Berušky

Simona Goldmannová, Zdenka Vitovská

TŘÍDNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

PÍSNIČKOU  DO  POHÁDKY

Ahoj děti, dobrý den rodiče!

Kdo vás to zdraví? To jsou naši noví kamarádi NOTĚNKA a HOUSLÁČEK, kteří si s dětmi budou po celý rok hrát, povídat o všem důležitém a zajímavém kolem nás, pomáhat řešit úkoly, dívat se jak říkáme básničky, zpíváme písničky, malujeme, cvičíme... Seznámí nás se spoustou krásných pohádek a ukážou nám, že se pohádka dá nejen číst a vyprávět, ale i zpívat.

Společně si vytvoříme POHÁDKOVÝ HUDEBNÍČEK, plný písniček  a vzpomínek na tento školní rok.

A teď už hurá do pohádky!

TAJEMSTVÍ  ŽLUTÉHO  BALÓNKU

Ve třídě na nás čekají dva noví kamarádi - NOTĚNKA a HOUSLÁČEK a s nimi spousta pohádek.

S Machem a Šebestovou se přivítáme s kamarády, představíme se, poznáme svou značku, prohlédneme si školku a její okolí. Řekneme si jak se máme chovat, aby se nám ve školce líbilo.

S loupežníkem Rumcajsem si budeme povídat o rodině. O tom, kdo do ní patří, že to nejsem jen já, ale i maminka, tatínek, bráška, sestřička, babička, dědeček...

Co děláme celý den? Ráno, večer, dopoledne, odpoledne, v noci? S tím nám pomůže pohádka O dvanácti měsíčkách.

A Notěnka s Housláčkem si s námi každou pohádku i zazpívají.

NAŠE  TŘÍDA