Žluťásci

Ivana Pelcová, Lucie Volfová

Třídní vzdělávací program:

DOBRÉ RÁNO, DOBRÝ DEN, PODÍVEJ SE Z OKNA VEN

Naši Žluťásci prožijí letošní školní rok s novou kamarádkou Eliškou. Ta nám pomůže otvírat okénka, ze kterých se budeme společně dívat ven. Uvidíme a objevíme jistě spoustu nového a zajímavého. Nejenom o tom si budeme celý rok vyprávět, kreslit, zpívat, malovat a všechno zaznamenávat do našich deníčků. Nejdůležitější pro nás ale bude, aby byli všichni dobrými kamarády, aby byla dobrá nálada a všechny děti se k nám do Žluťásků těšily.

Oranžový balonek

DOBRÉ RÁNO, DOBRÝ DEN, DRAK SI HRAJE S PODZIMEM

Když jsme otevřeli druhé okénko, uviděli jsme kluka, který jde pouštět draka. My si budeme vyprávět o lese a lesních zvířatech. O nich si zazpíváme, povíme si pohádku a také si je zkusíme nakreslit. Na vycházkách do lesa budeme sbírat podzimní plody, stavět lesní domečky a pozorovat podzimní počasí.

Společně si vyrobíme draky a půjdeme je pouštět na kopec.

Září

Žlutý balonek

DOBRÉ RÁNO, DOBRÝ DEN, BUDU TI KAMARÁDEM

Po otevření prvního okénka jsme viděli naši novou kamarádku Elišku, která už má u nás ve třídě svého kamaráda.

I my se budeme všichni společně seznamovat, hledat si nové kamarády, vymyslíme si pravidla naší třídy, prozkoumáme celou školku a budeme si vyprávět o rodině i o tom, kde bydlíme.