Vítejte na stránce MŠ Jažlovická

Mateřská škola Jažlovická se nachází na jižním okraji Jižního Města.

Škola v přírodě 2017

 

Ozdravný pobyt v penzionu Hamštejn 29.5. - 2.6.2017

 

29.5. 2017

Děti dojely, už se chystají na oběd. Cesta proběhla v klidu, nasvačily se na odpočívadle s letadlem, což byl velký zážitek.

Už obědváme. Máme kuřátko a brambory.

Den nám utekl jako voda. Celý den nám svítilo sluníčko a tak jsme si mohli hrát venku. Vybalili jsme kufry a byl čas na večeři. Špagety nám tak chutnaly, že jsme si skoro všichni přidali. Po večeři jsme si ještě chvíli prohráli a pak už byla pohádka na dobrou noc. Teď už jsme v postylkach a sníme svůj první sen.

 

 

30.5.

Dnes máme červený den. První ptáčata zpívají už od 6.15. V nohách máme první  3 kilometry. Došli jsme na hřiště, tam jsme si pohráli a pak nás čekala svíčková. Byla tak dobrá, že jsme si skoro všichni přidali. Teď v postýlce nabíráme sílu na odpolední dobrodružství.

Odpoledne byla bouřka a pršelo. Nám to ale nevadilo, protože tu máme zastřešenou terasu a tak jsme byli celé odpoledne venku. Před večeří jsme šli na procházku a hráli si na hřišti. Pak už jen sprcha, pohádka a rychle do pelíšku.

 

 

31.5.

Probudili jsme se do dalšího barevného dne. Dnes do žlutého, ale sluníčko venku nesvítí. Po svačině se umoudřilo a tak jsme  šli prozkoumávat okolí. Máme za sebou další kilometry a po obědě jdeme načerpat sílu na další výlet.

 

 

Odpoledne jsme se vypravili na výlet do skal. Ušli jsme 8 kilometrů. Na zpáteční cestě se nám už nožičky pletly. Žemlovka nás vyléčila. Dnes budeme spát jako dudci.

 

 

1.6.

Máme čtvrtý den na školce v přírodě, tentokrát zelený. Zase nás probudilo sluníčko a tak si budeme náš sváteční den užívat venku.

Dopoledne jsme si foukacími fixy udělali obrázky na trička a vydováděli se na hřišti. K obědu jsme měli rajskou omáčku a zase nic nezbylo. Teď odpočíváme.

 

 

Odpoledne jsme soutěžili, sportovali a všichni jsme dostali odměnu. Protože je to náš poslední večer, užili jsme si pyžamovou párty se zmrzlinovým pohárem. Už máme sbalené kufry a jsme v postýlkách. Dobrou noc.

 

 

2.6.

A je tu poslední den - bílý. Už máme sbaleno a připravujeme se na cestu domů.

V 10.30 hod. děti nasedly do autobusu a vyjely směr Praha. Cestou se zastaví na krátké svačince a okolo

12:30- 12:45 hod. se na ně všichni budeme těšit před mateřskou školou. Mamimky a tatínkové, děti se na Vás

moc těší, přijdte je uvítat..

 

 

 

 

 

Jsme zapojeni do projektů:

  

© 2013-2016 Grape Media