Angličtina

Výuka anglického jazyka v naší mateřské škole metodou Wattsenglish.

V čem je metoda Wattsenglish výjimečná

• představuje ucelenou a návaznou metodiku výuky angličtiny pro předškoláky a školáky, která byla vyvinuta ve spolupráci s psychology, pedagogy a lingvisty
  • vychází z přirozeného osvojování si řeči (podobně jako se učíme mateřštinu) a zároveň fixuje pevné gramatické základy
  • kombinuje výuku prostřednictvím českých pedagogů
  • je maximálně motivační - děti chtějí mluvit
  • respektuje 4 základní fáze učení - 1. slyším, vidím, chci to říct; 2. opakuji a automatizuji; 3. reaguji; 4. mluvím
  • děti se učí jazyk (slovíčka i gramatiku) okamžitě přirozeně používat v běžných situacích (funkční využití jazyka)
  • je vysoce efektivní - děti jsou schopné velmi brzy porozumět, a dokonce samy začít v angličtině komunikovat
  • využívá unikátní výukové materiály
  • světem angličtiny děti provází Steve Watts - autor metody a hlavní tvář všech výukových materiálů
  • umožňuje rodičům zjistit, co děti umí

Kurzy jsou speciálně připraveny pro větší skupiny dětí ve věku 36 let, které se navzájem znají a jsou na sebe zvyklé, neboť spolu tráví každý den ve školce. Metodicky vyškolený rodilý mluvčí za nimi přichází přímo do jejich oddělení, přítomná je i jejich paní učitelka, která pomáhá s organizací, udržením pořádku a zajišťuje kontinuitu s běžným programem ve školce. Děti tak nejsou vytrženy ze svého přirozeného prostředí a nemají problémy s adaptací či případnou stydlivostí. Lektoři s dětmi pracují maximálně efektivní metodou Wattsenglish, založenou na osvojování si jazyka přirozenou cestou formou řízených her a zábavy. Navozují atmosféru, na jakou jsou děti zvyklé, společně si hrají, opakují říkanky, zpívají Lektor sice nemůže pracovat s každým individuálně, přesto jsou pokroky u těchto dětí velmi velké. Navzájem se motivují, baví je společná hra, cítí se bezpečně a jistě, neboť jsou stále ve svém prostředí a se svojí paní učitelkou.

Více informací naleznete na webových stránkách: http://www.wattsenglish.cz/