Košík je prázdný

Žluťásci

103.jpg

Třídní učitelky:
Ivana Pelcová, Lucie Volfová

ZEMĚ BLEŠEK

"Stará zapomenutá deka na konci zahrady, to je země blešek...."                    

Tak začíná kniha, podle které jsme pojmenovali náš letošní třídní program :" ZEMĚ BLEŠEK"

V dece budeme společně nacházet různé blešky, které jsou stejné jako naše děti, také se smějí, mračí, sní i pláčou. A stejně jako děti jsou každá jiná, mají různé zájmy i kamarády.

Náš třídní  program se skládá ze 6ti bloků -  Každý blok nám představí jedna malá bleška, které bydlí ve staré dece.             

437.jpg

   

Bílá bleška oslavuje

Kdo by neměl rád narozeniny ? Sejde se celá rodina, kamarádi....a stejné je to i u blešek.

Bílá bleška má narozeniny a tak pozvala ostatní blešky na oslavu, provede je po celém svém domě a budou se veselit a tancovat..

A tak by mělo celé září probíhat i u nás ve třídě Žluťásků. Seznámíme se s kamarády, projdeme si celou školku, povíme si o své rodině a kde stojí náš dům. No, a pak už se budeme jen veselit, tancovat, zpívat a hrát si, jak už to na takových oslavách bývá...

462.jpg Oslava bleších narozenin

Žlutá bleška zahradnice

Žlutá bleška s námi bude celý podzim. Ukážeme si co se pěstuje v sadu i na poli, budeme si vyprávět o podzimním počasí, hrát si s barevnými listy, zpívat písničky a vyprávět si pohádky.

464.jpg

Bleška - čertova kamarádka

V prosinci se seznámíme s další bleškou, která má zvláštní přátele. Kamarádí se totiž s čerty. I my se proměníme na čertíky a zahrajeme si na čertí školu. Už se těšíme, co všechno se asi bude v takové škole vyučovat?.....

Pak už se rychle přiblíží vánoční čas a my budeme čekat na Ježíška, který k nám do třídy letos přijde 17.12. snad nám přinese nějaké dárečky! Krásné Vánoce vám všem!

601.jpg

Bleška se zimní čepicí

Na začátku ledna začalo sněžit . Popletená bleška, která má ráda pohádku " Hrnečku, vař!", si myslela, že kaše je sníh. Museli jsme jí ukázat, jak sníh vypadá. Se sněhem jsme si hráli, barvili ho, hráli si na záchranáře, stavěli sněhuláka a dělali pokusy. Bleška nám za to pověděla svojí oblíbenou pohádku, kterou jsme zkusili i zahrát.

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím
Zjednodušit Menu