Žluťásci

Třídní učitelky:
Ivana Pelcová, Lucie Volfová

ZEMĚ BLEŠEK

"Stará zapomenutá deka na konci zahrady, to je země blešek...."

Tak začíná kniha, podle které jsme pojmenovali náš letošní třídní program :" ZEMĚ BLEŠEK"

V dece budeme společně nacházet různé blešky, které jsou stejné jako naše děti, také se smějí, mračí, sní i pláčou. A stejně jako děti jsou každá jiná, mají různé zájmy i kamarády.

Náš třídní  program se skládá ze 6ti bloků -  Každý blok nám představí jedna malá bleška, které bydlí ve staré dece.

Bílá bleška oslavuje

Kdo by neměl rád narozeniny ? Sejde se celá rodina, kamarádi....a stejné je to i u blešek.

Bílá bleška má narozeniny a tak pozvala ostatní blešky na oslavu, provede je po celém svém domě a budou se veselit a tancovat..

A tak by mělo celé září probíhat i u nás ve třídě Žluťásků. Seznámíme se s kamarády, projdeme si celou školku, povíme si o své rodině a kde stojí náš dům. No, a pak už se budeme jen veselit, tancovat, zpívat a hrát si, jak už to na takových oslavách bývá...

462.jpg Oslava bleších narozenin

Žlutá bleška zahradnice

Žlutá bleška s námi bude celý podzim. Ukážeme si co se pěstuje v sadu i na poli, budeme si vyprávět o podzimním počasí, hrát si s barevnými listy, zpívat písničky a vyprávět si pohádky.

464.jpg Pokus - plave jablko?