Žabičky

Třídní učitelky:
Ivana Linhartová,  Marcela Koubková

440.jpg "DOBRODRUŽSTVÍ SE ČTYŘLÍSTKEM"

Literární formou komiksu se seznámíme s postavičkami Čtyřlístku - Fifinkou, Myšpulínem, Piňdou a Bobíkem. Tato čtveřice kamarádů nás svými příběhy bude provázet jednotlivými tématy školního vzdělávacího programu. Díky Čtyřlístku se seznámíme s okolním světem a budeme získávat nové zkušenosti a poznatky.

Žlutý balónek

Na začátku školního roku se spolu seznámíme s novými kamarády, postavičkami Čtyřlístku. Zopakujeme si pravidla chování ke svým kamarádům proto, aby nám spolu bylo dobře.  ("U nás ve školce", "Chci být dobrý kamarád"). Svůj čas trávíme také doma se svoji rodinou, která je pro nás hodně důležitá ("Já a moje rodina"). V kterou denní dobu děláme to či ono se dozvíme díky rozhovorům, obrázkům a činnostem, které během dne prožíváme ("Časové vztahy a můj den").