Rozloučení s předškoláky

Milé maminky a tatínkové,

blíží se konec školního roku a s tím i rozloučení s předškoláky. Vše je nyní jinak, než bychom si přály. Rozloučení se školkou je významným okamžikem v životě dětí, už z nich  budou školáci  a s tím nastanou nové radosti, ale i starosti. Proto jsme se rozhodly pozvat všechny předškoláky ve čtvrtek 25.6.2020 na školní zahradu.

Sejdeme se v 9.30 hod. na zahradě, společně i s dětmi, které nyní do MŠ chodí. Děti shlédnou hranou pohádku a na závěr setkání se s předškoláky slavnostně rozloučíme.

Děti , které nyní nechodí do školky si převezmou paní učitelky v 9.20 hod. u vstupu na zahradu a rodičům je opět předají v 11 hodin.

Celá akce, se bohužel, musí uskutečnit bez přítomnosti rodičů. Vše vám nafotíme a fotky budou k dispozici na rajčeti třídy.

Moc se na děti těšíme. Prosíme vás, potvrďte účast  svých dětí na rozloučení.

Děkujeme za spolupráci, těšíme se a doufáme, že počasí nám bude přát.

Eva Z., Eva V., Simona a Zdenka.