Košík je prázdný

Covid - 19

Vážení rodiče,

Počty nakažených se neustále zvyšují. V poslední době jsme od zodpovědných rodičů dostali informaci o výskytu onemocnění v rodinách našich dětí. Děti nedocházely do školky již před zjištěním nákazy, takže jsme nemuseli posílat třídy do karantény. 

Prosíme Vás o pečlivé sledování zdravotního stavu dětí, protože možností, jak se před nákazou chránit mnoho není. Onemocnění Covidem u předškolních dětí bývá často bezpříznakové, proto pozor na různé rýmy čí kašle nejen u dětí, ale i u ostatních členů rodiny. Děti s respiračními příznaky nedávejte do mateřské školy, jen tak můžeme zmírnit možnost nákazy dětí v celých třídách. 

V každém případě je nezbytné školu neprodleně informovat v případě výskytu Covid -19 jak u dítěte samotného, tak u členů jeho rodiny a počítat s tím, že v takovém případě musí být dítě v domácí karanténě po dobu 14 dní.

Z naší strany uděláme vše co se dá, ale bez úzké spolupráce v Vámi se jen těžko vyhneme uzavírání tříd, což si nikdo z nás v tomto adventním období nepřeje. Děkujeme Vám všem, že jste zodpovědní a při vstupu do budovy mateřské školy používáte respirátory a desinfekci rukou. 

Přejeme Vám klidný Advent a společně vše zvládneme!

Za kolektiv MŠ Eva Zábrodská

987.jpg

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 
Zjednodušit Menu