Košík je prázdný

Informace o distančním vzdělávání

žení rodiče,

povinné distanční předškolní vzdělávání bude nadále probíhat na webových stránkách v záložce DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Každý týden v pondělí budou na stránky vkládány pracovní listy, návody na tvořivé činnosti, odkazy  na zajímavá videa, vždy na nové téma. Také pro rodiče se budeme snažit vkládat zajímavosti a informace ke školní zralosti a připravenosti a k zápisům do ZŠ.

Vzhledem k povinnému distančnímu předškolnímu vzdělávání předškolních dětí, Vás rodiče prosíme, o zpětnou vazbu o plnění úkolů, pracovních listů....

a to nejpozději vždy do pátku. Prosíme Vás o podporu svých dětí, dohlédněte na to, aby dítě dostálo své povinnosti vzdělávat se, plnit své povinnosti a tím se připravovat na vstup do ZŠ.Budeme se snažit, aby všechny činnosti byly co nejzajímavější, často s možností plnění venku.

Předškolní děti mají vzdělávání distančním způsobem povinné, je potřeba evidovat účast dětí na vzdělání. Je také potřeba, aby se děti do vzdělávacích aktivit během týdne prokazatelně zapojily. Proto potřebujeme od Vás rodičů, zpětnou vazbu.Podle Školského zákona je v případě neúčasti na distančním vzdělávání nutné do 3 dnů dítě omluvit. Proto Vás prosíme, v případě, že nemůžete s dětmi zadané činnosti plnit, dítě omluvte na Lyfle či mailem.

Milé maminky, tatínkové, víme, že dnešní doba je pro Vás i děti velice těžká, a proto se budeme snažit Vám dny, které musíme trávit převážně doma, zpříjemnit zábavou pro děti.

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím
Zjednodušit Menu