Prázdninový provoz 2021

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem bude provoz mateřských škol zajištěn téměř po celou dobu letních prázdnin 2021.

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY JAŽLOVICKÁ OD2.8. - 13.8.2021

Přihlášky na prázdninový provoz si vyzvedněte na třídách a odevzdejte vyplněné do 30.3.2021 učitelkám.

Školné a stravné za prázdninový provoz uhradíte 21.4.2021 od 7:00 - 16:00 hod. u paní hospodářky. Pokud nebude platba uhrazená, není možné dítě na prázdninový provoz přijmout.

Vzhledem k tomu, že naše mateřská škola bude v daném termínu otevřena i pro děti z jiných mateřských škol, prosíme o dodržení termínu, volná místa budou nabídnuta dalším zájemcům.

PŘIHLÁŠKY DO JINÝCH MATEŘSKÝCH ŠKOL:

Mateřské školy budou otevřeny podle harmonogramu letního provozu, aby rodiče měli možnost, v případě potřeby, umístit dítě do jiné mateřské školy.

Děti během prázdnin potřebují oddych a odpočinek po celém školním roce a proto není vhodné zúčastnit se celého prázdninového provozu. Rodičům proto doporučujeme pečlivé zvážení při přihlašování dětí na letní provoz.

V květnu 2021 bude zveřejněn přehled konkrétních pracovišť s prázdninovým provozem, termíny zápisů a postup zápisů v jednotlivých mateřských školách, výše školného a stravného.

Každá mateřská škola zveřejní počet volných míst pro děti z jiných než kmenových mateřských škol, přičemž děti z kmenových škol mají při přijímání přednost.

Pro přihlášení na jinou mateřskou školu využijte jednotnou přihlášku. Viz příloha

Platba za školné a stravné se musí uhradit předem v plné výši  a není vratná.  Úplatu za předškolní vzdělávání nehradí děti, které v tomto školním roce byly vedené jako předškoláci a nebo měly OŠD.

Doporučujeme sledovat webové stránky MŠ a MČ Praha 11 pro případ aktuálních úprav podmínek v důsledku vládních opatření souvisejících s nákazou Covid.

Přihláška na prázdninový provoz

Souhlas se zpracováním osobních údajů