Preventivní vyšetření očních vad u dětí

Naše mateřská škola se opětovně zapojila do projektu preventivního vyšetření zraku u předškolních dětí "Koukají na nás správně?", který provádí společnost Prima Vizus, o.p.s. Vyšetření proběhne v pondělí 6.12.2021 od 9:00.

Vyšetření zraku u dětí se provádí pomocí speciální diagnostické videokamery, je spolehlivé, rychlé a zcela bezpečné, děti ho vnímají  jako hru. Vyšetření se uskuteční ve známém prostředí mateřské školy. Včasným vyšetřením zraku máte možnost ochránit své dítě před vznikem pozdějších komplikací.

Vyšetření není hrazeno zdravotními pojišťovnami, v případě zájmu je potřeba zaplatit 150,- Kč.

V šatnách budou umístěny letáčky s podrobnými informacemi o vyšetření zraku u dětí a v případě zájmu zapište své dítě do přiložených seznamů u učitelek na třídách. Poplatek za vyšetření předáte předem paní učitelce na třídě. Zpráva z vyšetření Vám přijde na mail, který zapíšete na do seznamu.