Zájmové aktivity

Všechny zájmové aktivity budou zahájeny v říjnu 2021. Zápis do kroužků bude probíhat v druhé polovině září.

Angličtina

- Kurzy budou probíhat pouze v předškolních třídách tak, aby nedocházelo ke spojování dětí z různých tříd.

Aktivitu vede agentura Kroužky, kurzy jsou speciálně připraveny pro skupiny dětí ve věku 6 let, které se navzájem znají a jsou na sebe zvyklé, neboť spolu tráví každý den ve školce. Lektoři s dětmi pracují na osvojování si jazyka přirozenou cestou formou řízených her a zábavy. Navozují atmosféru, na jakou jsou děti zvyklé, společně si hrají, opakují říkanky, zpívají.

Atletika pro děti

- z důvodu epidemiologické situace nemohou děti docházet děti do tělocvičny ZŠ Ke Kateřinkám

Hlavním úkolem projektu "Atletika do škol" je vytvoření pozitivního vztahu dětí k pravidelnému sportování. Osvědčenými metodami a kvalitní koncepcí posouváme děti od spontánního pohybu pomalu ke sportu a sportovní přípravě.

Děti zkouší aktivity, při kterých musí být pozorní, soustředit se, musí vnímat okolí a chápat základní souvislosti. Tyto schopnosti se pak úspěšně přenášejí i do ostatních "nesportovních" aktivit. Pro děti tohoto věku je typičtější hravost než soutěživost, obsah tréninků je proto vytvářen v tomto duchu.

Je určen pro děti předškolní děti.

Aktivitu vedou paní učitelky Zdeňka Vitovská a Simona Goldmannová

Co děti potřebují: pohodlné sportovní oblečení a pevné sportovní boty se světlou neklouzavou podrážkou.

Cena: Tento kroužek je zdarma, je financován MČ Praha 11

Tanečky

Aktivitu vede agentura Kroužky a je určena pro děti, které mají rády rytmická cvičení.